Relay 12V DC SRD-12VDC-SL-C
Relay 12V DC SRD-12VDC-SL-C.
På lager (169)
På lager
Varenummer 7652 Kategori Mærker , ,
Relay 12V DC SRD-12VDC-SL-C.
Tekniske detaljer:
Product Name: SRD-12VDC-SL-C
Voltage: 12V
Model: SRD-12VDC-SL-C
Max Power 10A 125V AC
Max Power 10A 30V DC
Number of Pins: 5
Color: Blue
Kontakt os
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “Relay 12V DC SRD-12VDC-SL-C”